Przejdź do treści Przejdź do menu

NASZE SUKCESY

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE 2020/2021

  • KOSMICZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  (XI 2020 R.)
    ORGANIZATOR: CENTRUM HANDLOWE AUCHAN BIELSKO-BIAŁA
    I miejsce - klasa 1b (reprezentowała naszą szkołę w konkursie)
    Organizator w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PROGRAMISTYCZNY "PIX PROGRAMMING CHALLENGE PL" - XI/XII 2020 r.
    ORGANIZATOR: EDU LAB SP.ZO.O. W WARSZAWIE ORAZ WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
    I ETAP - ELIMINACJE NA POZIOMIE SKILLED (2004-2008) - kwalifikacja do II ETAPU - PÓŁFINAŁÓW (od 15 pkt. - 20 pkt.)
    Oliwia Grzempa 6e            – 19 pkt.

    Klaudia Wieja 6c               – 19 pkt.
    Zuzanna Kokot 7d             – 19 pkt.
    Maja Wiewióra 7d             – 19 pkt.
    Ewa Klenka 7d                  – 19 pkt
    Karolina Gwiżdż 7d           – 19 pkt
    Julia Zawadzka 8b            – 18 pkt
    Julia Huczek 7f                 – 18 pkt
    Katarzyna Hajduk 7d        – 17 pkt
    Emilia Kwaśny 7c             – 16 pkt
    Justyna Kocur 7a              – 16 pkt
    Organizator konkursu w szkole: Bożena Pawlik

SZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE 2020/2021

  • SZKOLNY KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZY LIST DLA ZIEMI" /X 2020 R./
    ORGANIZATOR: FUNDACJA EKOLOGICZNA "ARKA"
    I miejsce       - Nikola Płonka 3b
    II miejsce      - Maciej Cieśla 3b, Justyna Górny 3d
    III miejsce     - Iwona Herma 3b, Julia Mojżyszek 3a
    Wyróżnienia: Natalia D”Antonio 8a, Zuzanna Żelazkiewicz 3d, Jakub Kostrzewski 3c, Leonard Szymkowiak 3b
    Organizatorzy konkursu w szkole: Krystyna Manda, Mirosław Kusak
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS II I III
    NA NAJCIEKAWSZE WYKONANIE FLAGI PAŃSTWA
    ANGLOJĘZYCZNEGO /X 2020 R./
    I miejsce       - Paulina Grzempa 2b (flaga Walii)
    II miejsce      - Mikołaj Mach 3b (flaga Kanady) oraz Jakub Kostrzewski 3c (flaga Kanady)
    III miejsce     - Wiktor Madej 3c (flaga Wielkiej Brytanii) oraz Alicja Powałowska-Polczyk 3c (flaga Walii)
    Organizator: Anna Czarnota
  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS IV-V - PLAKAT "ŚWIĘTO DRZEWA DLA ZWIERZĄT” /X 2020 R./
    KATEGORIA: PLAKAT INDYWIDUALNY
    I miejsce      
    - Filip Drąg 4c

    II miejsce      - Michał Ziemiański 4c
    III miejsce     - Jan Tarnawa 4c
    Wyróżnienia: Joanna Niesyt 4a Izabela Sadlok 4b, Natasza Sawicka 4c, Filip Piskorz 4c, Zuzanna Biskup 4c,
                          Maria Niesyt 5a, Anita Szczęch 5a, Martyna Jurasz 5a

    KATEGORIA: PLAKAT GRUPOWY
    Wyróżnienia:
    ucz. kl. 4b: Magdalena Jedynak, Laura Mikler

    ucz. kl. 4b: Sandra Piwowarczyk, Zuzanna Halama, Szymon Stępień, Kamil Piszczałka
    Organizatorzy: Bożena Pawlik, Urszula Wajda
  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS III-IV 
    „PRZYRODA NAJLEPSZYM CZARODZIEJEM”  (X 2020 R.)
    I miejsce - Wiktor Madej 3c
    I miejsce - Filip Drąg, 4c
    Wyróżnienia:
    Michał Ziemiański 4c, Tymoteusz Fuchs 3c, Aleksandra Daniluk 4a, Maja Walczak 3c,

    Łukasz Bartula-Duraj 3d, Oliwia Oziomek 4c, Michał Cieśla 4c, Weronika Wójcik 4
    Organizatorzy:  Barbara Szkurłat, Bogusława Michalska-Kaps
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ” /XI 2020 R./
    Uczestnicy: 31 uczniów z klas I-III prac plastycznych.
    I miejsce      -  Nikola Franczak 2a
    II miejsce      - Nikola Płonka 3b
    II miejsce      - Martyna Nikiel 3a
    III miejsce     - Zuzanna Podsiadło 3b
    III miejsce     -  Julia Wąż 3b
    Wyróżnienia: Łucja Sroka 1a, Piotr Nowakowski 1a, Barbara Małysz 1b, Weronika Labudda 1b,
    Marlena Wieja 2a, Mikołaj Włoch 2a, Maria Labudda 3a, Leonard Szymkowiak 3b
    Organizatorzy: Anna Treszczyńska- Rodak, Anna Kolber, Dorota Bem
  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS SZÓSTYCH (XI '20 R.)
    PROJEKT INDYWIDUALNY„POKÓJ NASTOLATKA – POKÓJ MOICH MARZEŃ”
    Udział: 31 uczniów klas 6a i 6c
    I miejsce - Kacper Cieśła 6c
    II miejsce  - Szymon Wardas 6a
    III miejsce  - Antonina Śpiewak 6c
    WYRÓŻNIENIA: Klaudia Wieja 6c, Marek Greń 6c, Kacper Dubas 6a
    Organizator: Bożena Pawlik
  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZDJĘCIE MIESIĄCA" /XI 2020 R./
    I miejsce       - Kamil  Lisiński 6c
    II miejsce      - Maja Dziubińska  6c
    III miejsce     - Antonina Śpiewak 6c
    Wyróżnienia:  Karol Rasiński 6f, Milena Musiał 7a, Paweł Styrkosz 7f
    Organizatorzy: Lucyna Romańska i Dominika Baumgart-Klisz
  • SZKOLNY KONKURS „ŚWIĄTECZNY LIST DO BABCI I DZIADKA” (XII 2020 R.)
    I miejsce       - Tymoteusz Fuch 3c
    II miejsce      - Basia Drąg 1a
    III miejsce     - Alicja Powałowska-Polczyk 3c
    Wyróżnienia: Jagoda Pełka 1c, Mikołaj Mach 3b, Lena Siemaszko 2b
    Organizatorzy: Klaudia Czerwińska, Elżbieta Mikołajczyk, Anna Borowy
    • SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS I-VIII
      „NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA BOŻONARODZENIOWA” (XII 2020 R.)
      Uczestnicy: 45 uczniów klas I-VIII
      Wyróżnienia: Aleksander Piskorz 1a, Julia Wróbel 1a, Dominik Kastura 2d, Maciej Bańczyk 3a,

      Maria Labudda 3a, Natalia Wiewióra 3b, Aleksandra Daniluk 4a, Filip Drąg 4c, Weronika Wójcik 4a,
      Jagoda Treszczyńska 5a, Agnieszka D’Antonio 6c, Amelia Homa 6e, Kacper Cieśla 6c,
      Jakub Drąg 7d, Patrycja Dec 7d, Bruno Chwastek 8b, Julia Zając 8c, Patrycja Wiewióra 8c
      Organizatorzy: Bożena Pawlik, Urszula Wajda, Iwona Kurowska, Ewa Drożdż
    • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „SLEEVFACE - CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ (XI-XII '20 R.)
      I miejsce       - Anna Laskoś 8c
      II miejsce      - Jowita Fąfara 8c
      II miejsce      - Jagoda Treszczyńska 5a
      III miejsce     - Weronika Wójcik 4a
      Organizatorzy: Anna Kolber, Dorota Bem
    • KONKURS FOTOGRAFICZNY "GRUDNIOWE KLIMATY" (XII ’20 R.)
      I miejsce
             - Maja Górecka 7a

      II miejsce      - Kamila Szmulewicz 7c
      III miejsce     - Paweł Styrkosz 7f
      Wyróżnienia: Agata Paciorek 5a, Jagoda Treszczyńska 5a, Maria Niesyt 5a, Weronika Wójcik 4a
      Organizatorzy: Lucyna Romańska i Dominika Baumgart-Klisz

    MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE 2020/2021

    • VIII FESTIWAL SŁOWA, KATEGORIA: KONKURS „WYWIEDZIONE ZE SŁOWA” /III ‘21 R./
      ORGANIZATOR: DOM KULTURY W LIPNIKU 
      Wyróżnienie: Oliwia Giedrys 7c
      Przygotowanie do konkursu: Bożena Świder
    • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS – WARSZTATY ONLINE /18 III ‘21/
      3 STACJA PROJEKTU: AUSTRIA-LAND, CZYLI WĘDRÓWKA PO LANDACH. EDYCJA III: MIASTA
      POŚWIĘCONA AUSTRIACKIEMU MIASTU – GRAZ. 

      ORGANIZATOR: ZSO IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
      /udział 8 szkół z województwa śląskiego/
      SUKCES - kwalifikacja do finału: Ania Stańco 8a, Ewa Klenka7d, Amelia Korzonkiewicz 7d
      Przygotowanie do konkursu: Małgorzata Laszczak
    • XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "MIESZKAM W BESKIDACH" 2020/2021
      ORGANIZATOR: GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŚWINNEJ K/ŻYWCA ORAZ TOWARZYSTWO AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ „ZWYCZAJNI” ŚWINNA, PATRONAT: ŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, MAŁOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
      Celem Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna, jej życie codzienne, obraz teraźniejszy i miniony to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac.

      WYKAZ 31 LAUREATÓW TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU:
      KATEGORIA: GRAFIKA KOMPUTEROWA 7-9 lat
      Wyróżnienie –
      Joanna Niesyt 4a             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      KATEGORIA:  GRAFIKA KOMPUTEROWA 10-12 lat
      I miejsce       –
      Agnieszka D'Antonio 6c   /Nauczyciel Bożena Pawlik/

      I miejsce       – Kacper Cieśla 6c              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      II miejsce      – Oliwia Giedrys 7c             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      II miejsce      – Maria Niesyt 5a                /Nauczyciel: Urszula Wajda/
      III miejsce     – Karol Haczek 4a              /Nauczyciel: Urszula Wajda/
      Wyróżnienie – Karolina Kaliciak 6f          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      Wyróżnienie – Marek Greń 6c                  /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      Wyróżnienie – Magdalena Bieniek 6a     /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      Wyróżnienie – Anna Krawczyk 5a           /Nauczyciel: Urszula Wajda/
      KATEGORIA: GRAFIKA KOMPUTEROWA 13-15 lat
      III miejsce     –
      Bartosz Rachwał 8c         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      Wyróżnienie – Maciej Kryska 8b              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      KATEGORIA: FOTOGRAFIA 10-12 lat
      II miejsce      –
      Kacper Cieśla 6c              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      Wyróżnienie – Weronika Wójcik 4a         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      KATEGORIA: PRACE MULTIMEDIALNE
      I miejsce       –
      Justyna Kocur 7a             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      Wyróżnienie – Filip Kastura 6e                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      KATEGORIA: RYSUNEK 7-9 lat
      Wyróżnienie –
      Barbara Małysz 1b           /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

      Wyróżnienie – Andrzej Harmata 1b         /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/
      KATEGORIA: WYKLEJANKA/KOLAŻ 7-9 lat
      III miejsce      –
      Weronika Labudda 1b     /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

      KATEGORIA: WYKLEJANKA/KOLAŻ 10-12 lat
      III miejsce     –
      Adam Cholewa 6a            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      Wyróżnienie – Filip Drąg 4c                       /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      Wyróżnienie – Nataniel Wójcik 6a            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE 10-12 lat
      Wyróżnienie –
      Klaudia Wieja 6c               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      KATEGORIA: MAKIETA 7-9 lat
      Wyróżnienie –
      Maksymilian Zawada 1b /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

      KATEGORIA: MAKIETA 10-12 lat
      Wyróżnienie –
      Julia Pacek 6c                 /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

      Wyróżnienie – Kaja Kraus 6a                  /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
      Wyróżnienie – Oliwia Grzempa 6e         /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/
      KATEGORIA: MALARSTWO NA SZKLE
      II miejsce      –
      Julia Wąż 3b                     /Nauczyciel: Ewa Drożdż/

      III miejsce     –  Nikola Płonka 3b             /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
      Wyróżnienie – Anna Styrkosz 3b             /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
      Wyróżnienie – Leonard Szymkowiak 3b  /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
      Wyróżnienie – Michał Cieśla 4c               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    • XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY /5 IV ‘21/
      ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 W BIELSKU-BIAŁEJ
      I miejsce - Emilia Krzyżek 3a
      Przygotowanie do konkursu: Czesława Mika

    SZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE 2020/2021

    • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH I-III /1 II 2021 R./
      Każdą klasę reprezentowała jedna uczennica.

      I miejsce       - Laura Dobrzyńska 2b
      II miejsce      - Wiktoria Kmiecik 2a, Marysia Siodłak 2d
      III miejsce     - Zosia Adamczyk 3c, Laura Kraska vel Basaj 3d
      Wyróżnienia: Basia Drąg 1a, Zuzia Kasperek 2c
      W konkursie międzyszkolnym wystąpi Laura Dobrzańska /nagranie „Na straganie” i fragmentu prozy/.
      Organizatorzy: Ewa Drożdż, Teresa Mika
    • SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS VII-VIII
      Uczestnicy konkursu - wszyscy uczniowie klas: 7abcdef oraz 8abc.
      Klasy VII - maksymalna liczba punktów (20/20):
      Kamil Gunia 7b, Szymon Jarosz 7b, Maciej Kajdański 7e, Kamil Więzik 7e
      Średnia ilość punktów w klasach 7 wynosiła 14/20 punktów.
      KLASY VIII - maksymalna liczba punktów (20/20):
      Paweł Puchalik 8c.
      Średnia ilość punktów w klasach 8 wynosiła 12/20 punktów.
      Organizatorzy konkursu: Jadwiga Łysek-Madej, Iwona Kurowska, Anna Noga.
    • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VIII "ZIMA JEST PIĘKNA" (I-II ’21 R.)
      I miejsce       - Joanna Niesyt 4a

      I miejsce       - Szymon Wardas 6a
      II miejsce      - Aleksandra Tlałka 7b
      III miejsce     - Sonia Wlaź 6c
      Wyróżnienia: Jakub Drąg 7d, Szymon Błażewicz 6f, Aleksandra Basiura 5a, Michał Olkowski 6a
      Organizatorzy: Lucyna Romańska i Dominika Baumgart-Klisz
      KONKURSY SZKOLNE W RAMACH ŚWIĘTA MATEMATYKI

      (12 III - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ MATEMATYKI, 14 III MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MATEMATYKI I DZIEŃ LICZBY "PI"),
    • KONKURS DLA KLAS IV-VIII - KONKURS FOTOGRAFICZNY „SZUKAMY LICZBY PI”
      I miejsce       - Stępień Szymon 4b

      II miejsce     - Handzlik Tomasz 4c
      III miejsce    - Piskorz Filip 4c
      Wyróżnienia: Cieśla Kacper  6c, Posłuszny Tymoteusz 4b
    • KONKURS DLA KLAS IV-V -PLAKAT O TEMATYCE MATEMATYCZNEJ Z FIGURĄ GEOMETRYCZNĄ”
      I miejsce       - Drąg Filip 4c

      II miejsce     - Chudy Norbert 4a
      III miejsce    - Treszczyńska Jagoda 5a
      Wyróżnienia: Wójcik Weronika 4a, Handzlik Tomasz 4c
    • KONKURS DLA KLAS VI - „UŁOŻENIE JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY WYRAZÓW ZAWIERAJĄCYCH SYLABĘ "PI" LUB "MAT"
      I miejsce       - Kastura Filip 6e

      II miejsce      - Wójcik Nataniel 6a
      III miejsce     - Śpiewak Antonina 6c
      Wyróżnienia: Kopiec Paweł 6d, Mostowski Filip 6c
    • KONKURS DLA KLAS VII-VIII - ZADANIA MATEMATYCZNE INNE DLA KAŻDEGO POZIOMU
      TEST DLA KLAS VII (wszyscy uczniowie zdobyli maksymalną liczbę punktów po dogrywce)

      I miejsce       - Gunia Kamil 7b
      II miejsce      - Huczek Julia 7f
      III miejsce     - Micał Paweł 7c
      IV miejsce     - Piskorski Natan 7c
      V miejsce      - Sołtysik Wiktoria 7f
      VI miejsce     - Ślosarczyk Maja 7b
      TEST DLA KLAS VIII (wszyscy uczniowie zdobyli maksymalną liczbę punktów po dogrywce)
      I miejsce      - Fąfara Jowita 8c
      II miejsce     - Gielmuda Zuzanna 8b
      III miejsce    - Kmiecik Michał 8a
      IV miejsce   - Puchalik Paweł 8c
      Organizatorzy konkursu: Jadwiga Łysek-Madej, Marzena Rak, Monika Pawlik. Olga Hamerlińska, Iwona Kurowska, Anna Noga
    • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III „BOHATEROWIE BIELSKICH KRESKÓWEK POMAGAJĄ WALCZYĆ Z WIRUSAMI”
      KATEGORIA: KLASY I
      I miejsce      - Kacper Kowalski

      II miejsce     - Dawid Zięba, Bartosz Falkowski
      III miejsce    - Basia Drąg, Maja Wachol
      WYRÓŻNIENIA: Basia Małysz, Julia Wróbel, Łucja Sroka
      KATEGORIA: KLASY II
      I miejsce      - Adam Ziemiański

      II miejsce     - Zuzia Harężlak, Basia Ługowska
      III miejsce    - Natalia Sadlok, Wiktoria Jakubiec
      Wyróżnienia: Ola Kocur, Marlena Wieja, Szymon Lipert
      KATEGORIA: KLASY III
      I miejsce      - Maciej Bańczyk, Martyna Nikiel

      II miejsce     - Julia Chmielewska, Krystian Zaborowski
      III miejsce    - Ania Styrkosz, Kuba Krawczyk
      Wyróżnienia: Kinga Maślanka, Emilia Krzyżak, Justyna Górny, Iwona Herma, Zuzia Żelazkiewicz
      Komisja konkursowa: Anna Treszczyńska-Rodak (organizator), Marzena Rak, Sebastian Treszczyński (grafik - ocena techniczna i druk maseczek)
    • SZKOLNY KONKURS WIEDZY MATEMATYCZNEJ DLA KLAS I-III „MISTRZ MATEMATYKI” /III '21 R./
      KLASY II

      I miejsce      - Laura Dobrzyńska 2b
      II miejsce     - Maciej Małojło 2d
      III miejsce    - Wiktor Gąsiorek 2d
      KLASY III
      I miejsce      - Kinga Maślanka 3d 
      II miejsce     - Zuzanna Żelazkiewicz 3d
      III miejsce    - Nikola Płonka 3b 
      III miejsce    - Leonard Szymkowiak 3b
      Organizatorzy: Małgorzata Pycia, Bogusłąwa Michalska-Kaps
    • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV-V - PLAKAT POD HASŁEM: „BEZPIECZNE DZIECI W SIECI”
      I miejsce      - Weronika wójcik 4a

      II miejsce     - Aleksandra Basiura 5a
      III miejsce    - Szymon stępień 4b
      Wyróżnienia:  Jan Tarnawa 4c, Kamil Piszczałka 4b, Filip Piskorz 4c, Mateusz Górowski 4c
      Organizatorzy konkursu: Bożena Pawlik, Urszula Wajda, Iwona Kurowska
    • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VI - KOMIKS POD HASŁEM "DBAJMY O LEPSZY INTERNET"
      I miejsce      - Oliwia Grzempa 6e
      II miejsce     - Kacper Cieśła 6c
      III miejsce    - Filip Bieniek 6f
      III miejsce    - Ignacy Grzybek 6a
      Wyróżnienia:  Klaudia Wieja 6c, Szymon Król 6e, Magdalena Bieniek 6a, Maja Bystrek 6e,
                             
      Karol Wolanin 6d, Adam cholewa 6a, Maja Dziubińska 6c, Nikodem Dul 6d
      Organizatorzy konkursu: Bożena Pawlik, Urszula Wajda
    • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VII-VIII
      ULOTKA POD HASŁEM „ZAGROŻENIA W SIECI” LUB „BEZPIECZNIE W SIECI”
      KATEGORIA: KLASY VII

      I miejsce      - Emilia Kwaśny 7c
      II miejsce     - Maria Serafin 7c
      III miejsce    - Patrycja Dec
      Wyróżnienia: Kaja Pietraszko 7f,  Kamil Gunia 7b, Oliwia Giedrys 7c, Zuzanna Kokot 7d,
                               Franciszek Niesyt 7c, Zofia hańska 7e, Maja Jagiełło 7a, Oliwia Kasperek 7f
      KATEGORIA: KLASY VIII
      I miejsce      - Anna Stańco 8a
      II miejsce     - Maciej Kryska 8b
      III miejsce    - Zofia Czapiga 8a
      Wyróżnienia: Adam Płonka 8a, Bartosz Rachwał 8c, Marcin Cybul 8a, Bruno Chwastek 8b, Bohdan Oliinyk 8a
      Organizatorzy konkursu: Bożena Pawlik, Urszula Wajda, Iwona Kurowska