Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zawody rejonowe Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska dzieci Ligota 3.11.2022 r.

04-11-2022 16:57 SUKCESY

Zawody rejonowe Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska dzieci
Ligota 3.11.2022 r.

II miejsce - dziewczęta SP1 B-B
Drużyna: Anna Ślósarczyk,  Julia Dąbal, Aleksandra Daniluk, Kinga Maślanka 

III miejsce - chłopcy SP1 B-B
Drużyna: Dawid Orłoś,  Bartosz Świątek,  Igor Baranowski