Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

52 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - III miejsce

26-09-2023 17:02 SUKCESY SUKCESY SPORTOWE

24 września odbył się 52 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. "Jedynkę" reprezentowało łącznie 32 uczniów, w tym absolwentów. Nasza fantastyczna drużyna zajęła III miejsce w kategorii najliczniejszej grupy zorganizowanej. 

Brawo dla wszystkich dzielnych rowerzystów, którzy deszczu się nie boją!