SZKOLNA LIGA ZADANIOWA

30-05-2023 15:29 SUKCESY

W tym roku szkolnym uczniowie z klas ósmych dostali się do drugiego etapu międzyszkolnego konkursu: "Szkolna Liga Zadaniowa". Warto podkreślić, że do drugiego etapu z całego naszego miasta przeszło dwóch uczniów z SP 3 oraz ośmioro z naszej "Jedynki".

Podczas rywalizacji uczniowie pracowali w dwuosobowych zespołach. W pierwszej części wspólnie rozwiązywali testy z zadaniami z biologii, geografii, matematyki i chemii. Następnie każda z grup mierzyła się z zadaniem praktycznym z wylosowanej dziedziny.

Niezmiernie cieszymy się z wyników konkursu i gratulujemy laureatom:

II miejsce Klaudia Wieja, Maja Markiewicz

III miejsce Kaja Kraus, Magdalena Bieniek