Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs na logo projektu Erasmus+

21-04-2023 17:00 ERASMUS+ KONKURSY

Ogłaszamy konkurs na logo projektu Erasmus+.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie znaku graficznego – logo,
który ma stać się oficjalnym elementem identyfikacji wizualnej projektu Erasmus+:
Global Skills: Creating Empowered and Fulfilled Citizens
Globalne umiejętności: tworzenie silnych i spełnionych obywateli

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!


W konkursie na logo projektu Erasmus+ wzięli udział uczniowie klas 6abc oraz 7ab.


🇵🇱 🇪🇺 🇸🇰 FOTOGALERIA 🇵🇱 🇪🇺 🇸🇰
z przebiegu konkursu na lekcjach informatyki
w chmurze Google: https://photos.app.goo.gl/BgrqPwDiFkLfybj87