Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

XX Edycja Konkursu Plastycznego "Co słonko widziało" - finał

9 maja w Domu Kultury im.Wiktorii Kubisz miał miejsce uroczysty finał XX Edycji Konkursu Plastycznego "Co słonko widziało". Klasy 3b i 2b wzięły udział w warsztatach ekologiczno-artystycznych, które były nagrodą dla klas nagrodzonych uczniów.

"Co słonko widziało" to konkurs, który ma długą tradycję. Młodzi artyści, niezmiennie z ogromnym zaangażowaniem, tworzą prace ukazujące piękno natury!

Wśród laureatów tego konkursu znalazły się nasze uczennice - Zuzanna Gacek, Weronika Labudda, Aleksandra Firganek.

Serdeczne gratulacje!