Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

III Miejski Konkurs Plastyczny "Zabytki Bielska-Białej" - SUKCESY

04-05-2023 16:24 SUKCESY

W Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej rozstrzygnięty został III Miejski Konkurs Plastyczny "Zabytki Bielska-Białej".

I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły - Nadia Haczek z klasy 2a. Wyróżniono także pracę Izabeli Oziomek z tej samej klasy. Prace powstały podczas zajęć koła plastycznego, które prowadzi p.Ewa Drożdż.

Konkurs odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała Jarosława Klimaszewskiego.