Przejdź do treści Przejdź do menu

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W ramach programu Laboratoria Przyszłości szkoła otrzymała od państwa wsparcie finansowe na łączną kwotę 150 000zł, za którą zostały zakupione pomoce dydaktyczne i wyposażenie techniczne niezbędne do rozwoju umiejętności praktycznych wśród uczniów.

Dzięki otrzymanemu wsparciu nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt, który doposażył pracownie i pozwoli nauczycielom uatrakcyjnić proces przekazywania wiedzy. Uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę, odkrywać ukryte talenty oraz rozwijać kompetencje przyszłości w zakresie nauk przyrodniczych, robotyki, technologii i inżynierii.

Zachęcamy do śledzenia aktualności z zajęć prowadzonych w oparciu o nowoczesny sprzęt pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Ostatnie aktualności Laboratoria Przyszłości

23sierpnia

W ramach programu Laboratoria Przyszłości szkoła otrzymała kolejną kwotę w wysokości 60000zł, za którą zostały zakupione pomoce dydaktyczne....

18lipca

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie k...