Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Rozgrywki szkolne w piłce siatkowej chłopców klas VII- VIII

07-03-2023 16:29 SUKCESY

Dzisiaj rozpoczęliśmy rozgrywki szkolne w piłce siatkowej chłopców klas VII- VIII. Zakończyliśmy grupę wygrywając wszystkie trzy mecze 2:0. Tym samym awansowaliśmy do półfinału.