Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Światowy Dzień Książki w Domu Kultury w Wapienicy

25-04-2023 16:38 SUKCESY

23 kwietnia w Domu Kultury w Wapienicy odbyła się kolejna edycja Światowego Dnia Książki. W konkursie plastycznym na okładkę ulubionej książki nasi uczniowie zostali wyróżnieni:

Basia Małysz z kl.3 b - I miejsce
Zosia Ziółkowska , kl 3 b - II miejsce
Natasza Cyganik, kl. 3 b - wyróżnienie

Serdeczne gratulacje!!!

                                                                                                                                  A.Treszczynska-Rodak