SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

W dniu 8 grudnia odbyło się szkolenie dla nauczycieli naszej szkoły ze sprzętu, jakim dysponuje pracownia techniczna. Sprzęt ten został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Urszula Wajda pokazała i omówiła zastosowanie oraz wykorzystanie tego sprzętu. W tym między innymi szlifierki, wyrzynarki, wiertarki kolumnowej z cyfrowym wyświetlaczem, piły kątowej, stacji lutowniczej na gorące powietrze, wypalarki do drewna, wiertarko-wkrętarki akumulatorowej, krosna tkackiego oraz stacji pogodowej. Dzięki temu spotkaniu wszyscy mieli okazję zapoznać się z nowym wyposażeniem pracowni.

8 grudnia 2022 r. miało miejsce szkolenie dla nauczycieli klas 4-8. Prowadząca szkolenie Anna Treszczyńska-Rodak zaprezentowała możliwości zastosowania drukarki 3D oraz długopisów 3D. Chętne osoby miały możliwość wydrukowania swojej kartki świątecznej z wykorzystaniem prezentowanych sprzętów.

W dniu 8 grudnia odbyło się szkolenie dla nauczycieli naszej szkoły ze sprzętu jakim dysponuje pracownia przyrodnicza i chemiczna. Sprzęt ten został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Małgorzata Matusiak-Ordon oraz Anna Wojaczek przedstawiły swoim koleżankom i kolegom zastosowanie i wykorzystanie: wizualizera, zestawów do budowy obwodów elektrycznych, struktur do budowy cząsteczek, zestawów do budowy atomów oraz tabelę rozpuszczalności. Dzięki temu spotkaniu wszyscy mieli okazję zapoznać się z nowym wyposażeniem pracowni.