Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV-VI NA PLAKAT/ANIMACJĘ "RAZEM TWORZYMY LEPSZY INTERNET" - WYNIKI

👍📱💻👍📱 DNI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI-2023 W SP1 👍📱💻👍📱
LOKALNE OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU-2023 W DNIACH 7 II - 14 III  POD HASŁEM "DZIAŁAMY RAZEM - RAZEM TWORZYMY LEPSZY INTERNET”

GALERIA AKTYWNOŚCI SZKOLNYCH W GOOGLE: https://photos.app.goo.gl/s7EabXBRUECBnD427