Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SUKCES w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

28-04-2023 16:35 SUKCESY

16 marca 2023 r. w XV LO im. Witolda Pileckiego w Katowicach odbył się kolejny etap (ponadwojewódzki)  XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkurs Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

KACPER CIEŚLA, uczeń klasy 8c, zdobył tytuł LAUREATA KONKURSU oraz zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w czerwcu w Warszawie. 

Gratulujemy!