Zaprojektuj koszulkę! - Konkurs plastyczny

27-09-2023 17:53 KONKURSY

Z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW ogłaszamy konkurs plastyczny na projekt koszulki.

- Konkurs jest przewidziany dla uczniów klas 4-8.

- Najlepsze prace będą zgłoszone przez szkołę do etapu międzynarodowego.

- Na zwycięzców czekają nagrody!

TERMIN NADSYŁANIA PRAC lub DOSTARCZENIA ICH OSOBIŚCIE do koordynatora konkursu - do 31.10.2023 r.

JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ PROJEKT??

1. Pamiętaj, że projekt powinien dotyczyć języków, nie krajów. Nie używaj flag itp.
  2. Możesz użyć do trzech kolorów.
  3. Jeżeli masz kilka wersji w różnych kolorach, prześlij nam je wszystkie, a my wybierzemy tę, która spodoba nam się najbardziej.
  4. Miej na uwadze, że potrzebujemy prostego projektu, który nie jest zbyt skomplikowany i nie posiada małych detali. Poprawi to jakość wydruku.
  5. Wzór nie może wychodzić poza szwy koszulki, musi być umieszczony z przodu. Miej na uwadze, że maksymalna powierzchnia nadruku wynosi 30cm x 30cm.
  6. Projekt nie może zawierać logo lub materiałów należących do osób trzecich i chronionych prawami autorskimi.
  7. Przesyłając nam swój projekt, zgadzasz się na jego nieodpłatne wykorzystanie na naszych stronach internetowych, koszulkach i materiałach promocyjnych (ulotki, Facebook). Oczywiście, zawsze umieścimy przy nim Twoje imię.
  8. Projekty dzieci z innych krajów oraz projekt nagrodzony w ubiegłym roku możecie zobaczyć pod adresem:

Koordynator konkursu
                                                                                                            A.Treszczyńska-Rodak