Patron i historia szkoły

Z KART HISTORII

• 1 września 1983 r.  - Oddanie budynku szkoły do użytku. Utworzenie 64 oddziałów dla 1900 uczniów.

• 21 października 1985 r. - Otwarcie harcówki zaadaptowanej w suterenie szkoły.
  • listopad 1985 r. - Założenie klubu „OKO” w kolejnej suterenie oddanej do dyspozycji uczniów.
  • 12 października 1987 r. – Uroczyste wręczenie szkole sztandaru.

Przedstawiciele Rady Uczniowskiej uroczyście ślubują bronić honoru sztandaru i szkoły.

DYREKTORZY SZKOŁY

1983 r. – 1994 r. - mgr Antoni Siedlaczek

1994 r. - 2007 r. - mgr Wiesława Biel-Hoffmann

2007 r. - 2019 r. - mgr Grażyna Mika-Bednarczyk

2019 r. - 2023 r. - mgr Małgorzata Brachaczek

Od 1 września 2023 r. dyrektorem szkoły jest mgr Monika Wisła.