Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zwolnieni z Teorii - PEWNE WYBORY, E-BOOK o efektywnej nauce

13 lutego klasy ósme wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez grupę uczniów Technikum nr 3 w Bielsku-Białej, która tworzy projekt społeczny w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Uczniowie bielskiego ZSEEiM przeprowadzili warsztaty w ramach projektu Pewne Wybory. Spotkanie miało na celu przybliżenie problemu wybierania szkoły ponadpodstawowej.

Podczas spotkania przekazano młodszym kolegom kilka wskazówek, którymi warto się kierować podczas procesu rekrutacji i wyboru szkoły. Starsi koledzy podzielili się również swoimi spostrzeżeniami i własnym doświadczeniem.Nauka to sztuka - e-book o efektywnej nauce już dostępny!

E-book jest darmowy i dostępny w mediach społecznościowych:

Instagram: naukatosztukazwzt
Spotify: Nauka To Sztuka
TikTok: naukatosztukazwzt