Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Babci i Dziadka

13-02-2023 17:32 ŚWIETLICA

8 lutego odbył się występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1 uczęszczający do świetlicy przygotowali wiele niespodzianek. Oprócz piosenek i wierszyków dziadkowie wspólnie z wnukami zatańczyli poloneza i wzięli udział w znanych muzycznych zabawach. Uśmiechy na twarzach naszych gości potwierdziły świetną zabawę. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem i rozdaniem laurek.