Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zebranie rodziców uczniów klas I w roku szkolnym 2024/2025 - KOMUNIKAT

10-06-2024 12:19 KOMUNIKATY ZEBRANIA

Zebranie dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas I w roku szkolnym 2024/2025
odbędzie się 27.06.2024 r. o godz. 17:00 w stołówce szkolnej.