Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PIKNIK RODZINNY

09-06-2024 13:30

W czwartek, 6 czerwca 2024 roku, w ramach obchodów jubileuszu 40-lecia naszej szkoły, odbył się kolejny już piknik rodzinny. Wydarzenie to zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów oraz przyjaciół szkoły, tworząc radosną atmosferę wspólnego biesiadowania.

Jak co roku na uczestników czekało wiele atrakcji i zabaw. Były liczne występy artystyczne, prezentacja sztuk walki, rozgrywki sportowe, pokazy strażackie, różnorodne warsztaty, a nawet fotobudka oraz strefa retro! Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska zorganizowane dla najmłodszych - malowano na folii i pleciono kolorowe warkoczyki. Ponadto zorganizowano stoiska gastronomiczne, które kusiły aromatycznymi zapachami - sprzedawano kiełbaski z grilla, pizze z prawdziwego pieca, słodkie wypieki, a nawet lody i napoje chłodzące bubble tea. Każdy znalazł coś dla siebie!

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom oraz wszystkim, którzy chętnie przystali na podjęcie współpracy przy organizacji takiego przedsięwzięcia. Podziękowania dla: Pani Elżbiety Rosińskiej, Straży Pożarnej w Starym Bielsku, Ogniska Pracy Pozaszkolnej, Klubu sztuk walki Hajime, Klubu Kibica BBTS Bielsko-Biała, Pani Anny Buzderewicz, Piekarni-Cukierni Kastelik, Cukierni-Kawiarni Bajeczna, Pana Augustyna Wajs, Fryzury Daga Styl oraz Bubble T-Rex Lodozaury.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców naszych uczniów, którzy od lat towarzyszą nam przy organizacji wszystkich imprez i uroczystości szkolnych!