Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zebrania rodziców z Dyrektorem Szkoły i wychowawcami - 14.09.2023 r.

12-09-2023 18:10 KOMUNIKATY ZEBRANIA

Komunikat o zebraniu rodziców z podziałem na godziny i klasy:

- godz. 16:30 klasy I-III 

- godz. 17: 30 klasy IV-VIII

Początek zebrania dla każdej grupy najpierw na sali gimnastycznej z Dyrektorem Szkoły,
a następnie w wyznaczonych salach odbędą się spotkania z wychowawcami klas.