Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Nowy rok szkolny

04-09-2023 17:04

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Pani Dyrektor Monika Wisła serdecznie przywitała uczniów, rodziców, wychowawców oraz nauczycieli zgromadzonych na sali gimnastycznej. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych uczniowie wspólnie z wychowawcami udali się na krótkie spotkania do sal lekcyjnych.