Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

XX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy - Sukces Mateusza Motyla

27-09-2023 17:42 SUKCESY SPORTOWE

Mateusz Motyl, uczeń klasy 8a, zajął III miejsce w swojej grupie wiekowej (rocznik do 2009 r.) w XX Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju Szachowym

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!