Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24-06-2022 15:57

24 czerwca Dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców spotkali się w szkolnych murach, aby pożegnać kolejny rok szkolny.

Pani wicedyrektor Ewa Wilman podziękowała uczniom i nauczycielom za wspólny rok pracy, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz życzyła wszystkim udanego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. 

Uczniowie klasy 5b zaprezentowali krótki program artystyczno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem pani Anny Nogi oraz pani Jolanty Krzanowskiej. 

Po obejrzeniu występu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, w których otrzymali wyczekiwane świadectwa, nagrody i dyplomy.