Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zakończenie roku 2023/2024

24-06-2024 11:11

21 czerwca  2024 roku społeczność szkolna spotkała się w szkolnych murach, aby pożegnać kolejny rok szkolny.

Pani dyrektor Monika Wisła podziękowała uczniom i nauczycielom za wspólny rok pracy, wyraziła wdzięczność rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz życzyła wszystkim udanego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. 

Podczas uroczystego spotkania przedstawiciele klasy 4a odebrali Puchar Dyrektora ze słodką niespodzianką dla całej klasy w nagrodę za całoroczne osiągnięcia w rywalizacji międzyklasowej.

Natomiast uczniowie klasy 5b zaprezentowali krótki program artystyczno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Świder oraz Pani wicedyrektor Ewy Wilman.

Po obejrzeniu występu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, w których otrzymali wyczekiwane świadectwa, nagrody i dyplomy.