Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pożegnanie klas 8

24-06-2024 9:15

20 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu. Następnie przekazano sztandar uczniom klas VII, którzy złożyli ślubowanie. 

Podczas uroczystości wszyscy zgromadzeni wysłuchali przemówienia Pani dyrektor Moniki Wisły. Następnie głos zabrali przedstawiciele rady rodziców oraz ósmoklasiści, którzy skierowali w stronę dyrekcji i grona pedagogicznego słowa wdzięczności za przekazaną wiedzę, trud włożony w wychowanie młodzieży i wspólnie spędzone lata.

Wyróżnieni absolwenci otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz aktywną pracę na rzecz szkoły. Towarzyszący im rodzice odebrali z rąk dyrekcji listy gratulacyjne. Ponadto wręczono podziękowania dla rodziców aktywnie uczestniczących w życiu szkoły.

Po części oficjalnej wyświetlono humorystyczny filmik przygotowany przez uczniów klasy VIIc i wychowawcę Panią Marię Szwedę. Siódmoklasiści skierowali miłe słowa do wychowawców i pożegnali swoich starszych kolegów zabawną piosenką. Na zakończenie ósmoklasiści wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia.