Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Żaki Rządzą" - udział w turnieju sportowym

03-12-2023 18:43 SUKCESY SPORTOWE

Dzięki wsparciu rodziców udało się zorganizować drużynę, która dzielnie reprezentowała naszą szkołę w turnieju "ŻAKI RZĄDZĄ".

Chłopcy wystąpili w składzie: Antoni Bańczyk (kl.3c), Sebastian Jóźwik (kl.3c), Szymon Koperniak (kl.3c), Karol Skowron (kl.3a) , Antoni Walczak (kl.2a), Kamil Wójtowicz (kl.3c).

Drużyna rozegrała pięć spotkań, z czego dwa wygrała (7:1, 2:0), jeden zremisowała (3:3) i dwa przegrała (2:3, 0:1).

Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody, zostawiając na boisku mnóstwo energii i serca!

                                                                                                                                                                   Gratulujemy!