Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zabawa andrzejkowa pierwszoklasistów

01-12-2023 18:21

Nasze małe wróżki, czarodzieje, czarne koty i księżniczki już od rana z niecierpliwością czekały na to, by razem odkrywać tajemnice przyszłości. Karty z przepowiedniami, czarodziejskie kubeczki, świeczki oraz muzyka, wszystkie te elementy tworzyły tajemniczą atmosferę podczas zabawy andrzejkowej. Na tablicy interaktywnej pojawiały się niezwykłe wróżby, ale też historia i tradycje związane z tym świętem.

Wróżka Ania przybyła do najmłodszych uczniów naszej szkoły z magiczną kulą, z której czerpała tajemnicze przepowiednie. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały jej słów. Niektóre wróżby były naprawdę zaskakujące! Wszyscy już wiemy kto zostanie prezydentem, kto ugotuje obiad, kto zagra mecz z Lewandowskim, a kto poleci balonem.

To był dzień pełen uśmiechów, wesołej zabawy i niezapomnianych chwil, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci!

                                                                                                        A.Treszczyńska-Rodak