Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Miejskie Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej

01-12-2023 17:56 SUKCESY SPORTOWE
Dzisiaj odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej. Nasze reprezentacje szkolne - zarówno chłopców, jak i dziewcząt - zajęły III miejsca! 

Podczas zawodów nasi młodzi sportowcy rywalizowali w nowych strojach, za które serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, BBTS Bielsko-Biała oraz restauracji Garden Bar Bielsko-Biała.