Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17-11-2023 17:27

17 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia oraz uświadomić, jakie ma ona znaczenie w życiu codziennym.

Uczniowie brali udział w licznych zabawach matematycznych i konkursach oraz rozwiązywali testy. Najlepsi z nich zostali okrzyknięci "Ekspertami Tabliczki Mnożenia"

W ramach obchodów zorganizowano również wystawę plakatów i prac plastycznych, które można podziwiać na korytarzu głównym.

                                                                                                                               O.Hamerlińska