Występ klasy 3b z okazji Dnia Babci i Dziadka

21-02-2024 16:08

16 lutego uczniowie klasy 3b przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, a zaproszeni goście z radością oglądali występy swoich wnucząt. Po części artystycznej dzieci wręczyły samodzielnie wykonane upominki oraz złożyły życzenia swoim dziadkom i babciom. Przy słodkim poczęstunku i wspólnych rozmowach minął szybko czas. To był wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i wzruszeń. Pokazało nam to, jak ważne są chwile spędzone w gronie najbliższych.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości wszystkim zaangażowanym rodzicom rodzicom uczniów klasy 3b.

Cz.Mika