Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej

19-05-2023 16:28

W dniu 17.05.2023 r. uczniowie klasy 6b i 8a wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Odwiedziliśmy Muzeum Afrykanistyczne w Olkuszu, gdzie poznaliśmy ciekawostki z życia afrykańskich plemion Dogonów i Tuaregów. Następnie zwiedziliśmy Zamek Ogrodzieniec i podziwialiśmy piękno Pustyni Błędowskiej.

Przewodnik wycieczki przekazywał ciekawe informacje dotyczące wszystkich odwiedzanych miejsc. Mimo trudnych warunków pogodowych program wycieczki został w pełni zrealizowany.