Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA KRESACH" - Podziękowania

01-12-2022 16:16 WOLONTARIAT

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w zbiórkę darów dla polskich dzieci mieszkających w Ukrainie (Lwów i okolice) i na Litwie.

W ramach akcji społeczno-patriotycznej "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach" zebraliśmy 10 pudeł darów.