Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Sieć Antysmogowa NASK

W ramach przystąpienia szkoły do programu NASK Edukacyjna Sieć Antysmogowa w listopadzie uczniowie klas 5-8 wzięli udział w zajęciach warsztatowych przygotowanych przez Straż Miejską w Bielsku-Białej.

Przedstawiciel Referatu ds. Ochrony Środowiska i Profilaktyki przedstawił zakres prac podejmowanych przez strażników dbających o stan powietrza atmosferycznego. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zobaczyć wykorzystywane narzędzia, jak również samodzielnie dokonać badania wilgotności drzewa opałowego. Pozwoliło to uczniom lepiej zrozumieć pracę miernika stanu czystości powietrza, który we wrześniu zamontowano przed wejściem do szkolnej szatni.

                                                                                                                    M.Kusak