Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Wartości europejskie, czy mnie to dotyczy?" - Warsztaty w ramach programu Erasmus+

14-11-2023 18:04 ERASMUS+

Dnia 13 listopada wybrani uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w zajęciach edukacyjnych pt. "Wartości europejskie, czy mnie to dotyczy?", które przeprowadziła Pani Anna Chęc - edukatorka i trenerka, wieloletnia działaczka społeczna.

W pierwszej części osoby uczestniczące w spotkaniu zostały zaproszone do rozmowy na temat prywatnych wartości i ważnych obszarów życia. Następnie przedstawiono wartości europejskie, które pozwalają na integrację i tworzenie wspólnoty społecznej. W kolejnej części uczniowie zostali zapoznani z narzędziami obywatelskimi pozwalającymi wpływać na rzeczywistość.

                                                                                                                                  G.Laszczak