Warsztaty kulinarne w klasie 1c

23-02-2024 15:41 Laboratoria Przyszłości

22 lutego uczniowie klasy 1c wzięli udział w warsztatach kulinarnych. Dzieci z pasją zabrały się do przygotowywania smacznych tostów. Wyzwaniem było poznawanie nowych smaków. Uczestnicy warsztatów z nieufnością próbowali nieznanych produktów. Jak się okazało zielone oliwki są jadalne, suszone pomidory dobrze smakują, a bazyliowe pesto jest… pyszne!

Po pracy nastąpiło wspólne jedzenie. Samodzielnie przygotowany posiłek smakował wyjątkowo.

Warsztaty zostały zrealizowane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

B.Michalska-Kaps