Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty kulinarne

28-02-2024 17:55 Laboratoria Przyszłości

W lutym na warsztaty kulinarne zaprosiliśmy uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia języka polskiego jako obcego.

W ramach zajęć uczniowie przygotowali ciasteczka owsiane z bakaliami. Ponadto poznali nowe słowa związane z przeliczaniem jednostek miary i wagi oraz wzbogacili słownictwo w nazwy produktów.

Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta w naszej szkolnej pracowni kulinarnej, która powstała w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

                                                                                                                                       A.Kolber