Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szkolny konkurs recytatorski kl.1-3 - WYNIKI

28-02-2024 17:46 WYNIKI KONKURSÓW

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO KL.1-3

I miejsce - Alicja Jakubiec, kl.3a
II miejsce - Hanna Pietrzyk, kl.1a
III miejsce - Amelia Bartosiak, kl.3a

Wyróżnienia:
Nikola Górka, kl.3c
Dagmara Bryja, kl.3b
Amelia Bigos, kl.1a
Laura Górska, kl.2a 

KOMISJA: Daria Paluch, Anna Kolber, Ewa Drożdż