Przejdź do treści Przejdź do menu

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KLASIE 3D

            W dniach 7-9 grudnia 2020r. w klasie 3d odbyły się rodzinne warsztaty tworzenia ozdób bożonarodzeniowych, w trakcie których dzieci z pomocą rodziców oraz innych członków rodziny wykonały ozdoby świąteczne z różnorodnych materiałów. W rodzinnej atmosferze powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne. Rodzice odkryli (jak co roku) swoje talenty artystyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Warsztaty te były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój  oczekiwania na utęsknione święta. Były one również doskonałą okazją do kreatywnej zabawy, spędzania czasu w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób i obdarowywania nimi najbliższych. 
                                                                                                                                                                          Małgorzata Pycia 
                                                                                                                                  


🔆

🔆

🔆
 
🔆

GALERIA: https://sp1bielsko.pl/galeria/warsztaty-bozonarodzeniowe-w-klasie-3d-xii-2020-r