V edycja konkursu historycznego „Kocham Polskę”

10-06-2022 16:56 WYNIKI KONKURSÓW

7 czerwca odbyła się V edycja Regionalnego Konkursu Historycznego „Kocham Polskę”. Konkurs jest objęty patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach i został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 24 im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej.

Uczniowie szkół powiatu bielskiego rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach: klas I-IV oraz V-VIII. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 4a Maria Labuda i Emilia Krzyżek. Udział dziewczynek w konkursie zakończył się sukcesem.

III miejsce w kategorii klas I - IV  zajęła Emilia Krzyżek

Gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom!

I. Kuśnierz