Przejdź do treści Przejdź do menu

"WyBBieram czyste miasto"

10-06-2022 16:45 WYNIKI KONKURSÓW

Uczniowie kl. IV-VI wzięli udział w konkursie plastycznym „WyBBieram czyste miasto” zorganizowanym przez Radę Osiedla Wojska Polskiego oraz Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Celem konkursu było podniesienie edukacji w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi. Uczniowie wykonali plakaty ekologiczne informujące o zakazie podrzucania odpadów w obrębie altan śmietnikowych na osiedlach.

Wyniki konkursu:
1 miejsce – Mikołaj Mach 4b
2 miejsce – Alicja Powałowska-Polczyk 4c
3 miejsce – Maja Kisielewicz 6a

Przewodnicząca Rady Osiedla Wojska Polskiego Pani Elżbieta Rosińska wręczyła zwycięzcom nagrody. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca podczas Pikniku Szkolnego.

                                                                                                                              B.Michalska-Kaps