UWAGA! PRAKTYCZNY EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

18-06-2021 18:40 OGŁOSZENIA

Praktyczny egzamin na kartę rowerową odbywać się będzie na placu przed wejściem głównym
do Szkoły Podstawowej nr 1 B-B.
Szkoła dysponuje rowerami.
Uczeń może przyprowadzić swój rower, aby swobodnie jechać na znanym sobie sprzęcie.

Prosimy o zachowanie zasad BHP oraz dyscyplinę podczas ćwiczeń i egzaminu.

• 16.06.2021 r.  godzina 15.00 - zajęcia przygotowujące do praktycznego egzaminu na kartę rowerową
  • 18.06.2021 r. godzina 14.00 - praktyczny egzamin na kartę rowerową
  • 21.06.2021 r. godzina 15.00 -  poprawka praktycznego egzaminu na kartę rowerową

Zapraszamy: Nauczyciele wychowania fizycznego w SP1