Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

馃И馃И "CHEMIA I FIZYKA SZUKA PRZYRODNIKA"馃И馃И POKAZY DO艢WIADCZE艃 dla KLAS 3-4

17-06-2021 18:38 LEKCJE, WARSZTATY SZKOLNE

W czwartek 17 czerwca w naszej szkole odby艂y si臋 pokazy do艣wiadcze艅 w ramach innowacji "Chemia i fizyka szuka przyrodnika".

Uczniowie klas 7-8 pod opiek膮 Ma艂gorzaty Matusiak-Ordon i Anny Wojaczek, przygotowali eksperymenty fizyczne i chemiczne i przedstawiali je kole偶ankom i kolegom z klas 3 i 4 wraz z obja艣nieniem zachodz膮cych zjawisk. Nast臋pnie ch臋tne osoby z widowni mog艂y same przeprowadzi膰 wybrany eksperyment i przekona膰 si臋, 偶e chemia i fizyka s膮 barwne i ciekawe.馃И馃И

NASZA GALERIA: