Tydzień BRD

21-11-2023 16:41

W połowie listopada odbył się w naszej szkole Tydzień BRD, podczas którego przeprowadzone zostały konkursy plastyczne w klasach 1-3 oraz dyskoteka dla uczniów klas 1-4 z elementami odblaskowymi.

15 listopada 2023 r. odbył się apel BRD dla uczniów klas 1-3 oraz podsumowanie konkursów i wręczenie nagród zwycięzcom. Na uroczystość zostały zaproszone funkcjonariuszki policji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, które wręczyły nagrody i przeprowadziły pogadankę z dziećmi na temat bezpiecznych zachowań. Ogromną niespodzianką dla uczniów była postać „Sznupka”- policyjnej maskotki psa. Wizyta „Sznupka” to zawsze wielka atrakcja dla najmłodszych. W maskotce postrzegają przyjaciela, który pomaga im zrozumieć skomplikowane tematy w przystępny sposób.

Apel i inscenizację przygotowali uczniowie klasy 2a i 2c.

Nagrodzeni w konkursach:

Klasy 1 – konkurs plastyczny „Bezpieczna droga”:

1 miejsce – Tosia Kuczera – 1c
2 miejsce – Wiktoria Wandzel - 1c
3 miejsce – Maja Oberek – 1b

Wyróżnienie:

Hania Pietrzyk – 1a

Klasy 2 – konkurs plastyczny „Znaczki odblaskowe”:

1 miejsce – Antek Walczak- 2a
2 miejsce – Amelka Alkaya- 2c
3 miejsce – Tomek Piątek – 2b

Wyróżnienia: