Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOŁY pełne TALENTÓW

14-09-2022 19:35

"SZKOŁY pełne TALENTÓW"

JEDYNKA przystąpiła do akcji organizowanej przez sieć sklepów Lidl.

Odpowiednią pulę uzbieranych kuponów-TALENCIAKÓW szkoła może wymienić na nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego. Wachlarz nagród do zdobycia jest bardzo szeroki! 

TALENCIAKI można wrzucić do specjalnego pudełka, które znajduje się w naszej szkole przy portierni.

KUPONY można także aktywować poprzez stronę internetową sklepu Lidl, wykorzystując kod numeryczny lub skanując unikalny kod QR i przypisując go do naszej placówki poprzez linkhttps://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500012446 

Wszystkich uczniów i przyjaciół szkoły
zachęcamy do udziału w akcji i wspierania naszej szkoły! 

Akcja trwa od 5.09.2022 r. do wyczerpania zapasów (nie dłużej niż do 13.11.2022 r.).

Więcej informacji na temat akcji SZKOŁY pełne TALENTÓWhttps://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10060006