GALERIA ŚWIĄTECZNYCH ŻYCZEŃ - WYNIKI KONKURSU „NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA BOŻONARODZENIOWA”

Szkolny konkurs informatyczny
„Najładniejsza kartka świąteczna Bożonarodzeniowa”
🧡🎄🧡🎄🧡🎄🧡🎄🧡🎄🧡❄🎄🧡❄🎄🧡

UWAGA! Przedłużamy czas trwania konkursu do 22 grudnia 2020 r.

Składanie życzeń to jedna z tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

W tym roku nie możemy w szkole składać sobie życzeń świątecznych,
ale możemy je przekazać wszystkim  wirtualnie, publikując w szkolnej galerii.
Zapraszamy do podjęcia przedświątecznego wyzwania i wykonania pięknej kartki świątecznej.

Zadanie konkursowe – stwórz samodzielnie kartę świąteczną:
1. Namaluj techniką komputerową obraz o tematyce świątecznej.
2. Zamieść na niej tytuł i krótkie życzenia w języku polskim.
3. Format (wielkość) kartki: A5 10x15 cm, orientacja pionowa lub pozioma.
    (np. w Paint wybierz Plik/Właściwości: Szerokość… Wysokość….).
4. Twórz pracę samodzielnie, bez użycia obrazów (Clip Art), skanowanych zdjęć, fotografii itp.
5. Podpisz się w dowolnym miejscu na tej pracy Imię Nazwisko klasa.
6. Zapisz plik na dysku pod nazwą Konkurs_kartka-świąteczna-Imię_Nazwisko_klasa.
7. Prześlij gotową kartkę do nauczyciela informatyki, aby mógł docenić Twą pracę.
8. Za udział w konkursie otrzymasz punkty za dodatkową aktywność.

Kryteria oceny prac konkursowych:
- zgodność z tematem,
- samodzielność wykonania,
- pomysłowość (oryginalność),
- estetyka wykonania,
- stopień trudności wykonania.

Wyróżnione prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej
oraz wysłane z życzeniami świątecznymi od Naszej Szkoły do instytucji współpracujących i zaprzyjaźnionych z nami.

Zapraszamy! Twórz z nami galerię świątecznych życzeń dla wszystkich.

Organizatorzy konkursu:
w klasach I-III:
 Ewa Drożdż
w klasach IV-VIII: Bożena Pawlik, Urszula Wajda, Iwona Kurowska

GALERIA NA SZKOLNEJ STRONIE

GALERIA KONKURSOWA - WSZYSTKIE KARTKI WIDOCZNE W PEŁNYM ROZMIARZE

Z 45 przesłanych świątecznych kartek, stworzyliśmy wspaniałe wirtualne życzenia dla wszystkich.

Życzymy zdrowych i radosnych Świąt!!!
🎄🎇🎄🎇🎄🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇🎄🎇

PODSUMOWANIE KONKURSU
18 uczniów uzyskało wyróżnienie na tym samym poziomie (kolejność zapisu jest alfabetyczna od klas I-VIII)

Aleksander Piskorz 1a, Julia Wróbel 1a, Dominik Kastura 2d, Maciej Bańczyk 3a, Maria Labudda 3a,