OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU - ŚWIĄTECZNY LIST DO BABCI I DZIADKA

Nasza szkoła bierze udział w akcji ŚWIĄTECZNY LIST DO BABCI I DZIADKA - dzieci i młodzież Miasta Bielska-Białej piszą listy do Seniorów mieszkających w domach pomocy społecznej.

Zachęcamy wszystkich uczniów do napisania listu do Babci, Dziadka – mieszkańców bielskich domów pomocy społecznej, z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia. W tego typu placówkach bardzo często zamieszkują osoby, które nie mają nikogo bliskiego, kto mógłby wesprzeć je dobrym słowem, a także okazać szacunek i zainteresowanie.

Napiszmy list (maksymalnie 1 strona A4), zaadresujmy do „Babci/Dziadka”, umieśćmy w nim:

- króciutki opis nadawcy (imię, wiek, zainteresowania – z zachowaniem zasad ochrony danych osobowych),

- różnorodne spostrzeżenia o świecie i życiu

- oraz życzenia świąteczno-noworoczne.

Do listu może być dołączona ręcznie wykonana praca plastyczna z motywami świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku (w rozmiarze maksymalnie A4). Jedna osoba może napisać kilka listów.

W okresie przedświątecznym wszystkie listy zostaną przekazane do samotnych Seniorów.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU

„ŚWIĄTECZNY LIST DO BABCI I DZIADKA” (XII 2020 R.)

I miejsce      - Tymoteusz Fuch 3c
II miejsce     - Basia Drąg 1a