Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Laboratoria Przyszłości

Na zajęciach koła technicznego uczniowie tworzą proste przedmioty codziennego użytku. Niedawno wszyscy wydrukowali swoje pierwsze breloczki do kluczy, według autorskich projektów. Długopisy 3D, które posłużyły nam do realizacji tych pomysłów, zostały zakupione w ramach Projektu  Laboratoria Przyszłości.