Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Noc w szkole!

29-05-2023 16:52

Uczniowie klas ósmych długo będą wspominać swoją pierwszą noc spędzoną w szkole - noc wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się w piątek 26 maja o godz. 18.00, a zakończyła następnego dnia o godz. 7.00 rano. Nad wszystkim czuwały p. Małgorzata Matusiak-Ordon, p. Monika Pawlik, p. Marzena Rak i p. Joanna Wojtuś.

Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony w śpiwór, poduszkę, łakocie, pyszne ciasta upieczone przez kochane mamy oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wieczór rozpoczął się od gier i zabaw integracyjnych, była nawet bitwa na piosenkę. Następnie opiekunki imprezy próbowały "wkręcać" uczniów podczas "parady kłamców". Ponadto wszyscy uczestnicy zabawy wykonywali zespołowo różne zadania.

W małej sali gimnastycznej przygotowano strefę relaksu. Na kolację zjedliśmy pyszną pizzę. Następnie postanowiliśmy wspólnie stworzyć "korytarz strachów", przejście tym korytarzem sprawiło, że większość straciła głos od pisków i krzyków przerażenia. Potem kontynuowaliśmy wieczór strachów, oglądając do wczesnych godzin porannych maraton horrorów.

Mniej wytrwali uczniowie mieli możliwość odpoczynku i spania w dużej sali gimnastycznej, która tym razem służyła nam za sypialnię.

Po intrygującej pobudce zgotowanej przez wytrwałych kolegów (którzy całą noc się bawili), nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni uczniowie powrócili do swoich domów.