Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOŁA DO HYMNU 2022

07-11-2022 10:16 AKCJE MEiN

Już po raz kolejny nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję SZKOŁA DO HYMNU. 

10 listopada (w czwartek) przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewamy cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób chcemy upamiętnić tę szczególnie ważną dla Polaków rocznicę.

#SzkołaDoHymnu