Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szanuj energię, chroń klimat - Eko lato

28-04-2023 16:21 Eko-wędrówki Dżulki

Klasa 8c zrealizowała kolejne zadanie w ramach konkursu "Szanuj energię, chroń klimat"Uczniowie wybrali teren rekreacyjny "Trzy Lipki" jako miejsce realizacji zadania Eko lato

Spacer na miejsce docelowe okazał się przyjemny, a zadania, które należało wykonać, były interesujące i dostarczyły pomysłów na to, jak stać się "ekoBBielszczaninem".

Z uwagi na zbliżający się egzamin ósmoklasisty, uczniowie wykorzystali ten czas na rozwiązywanie zadań matematycznych o tematyce ekologicznej. Na terenie "Trzech Lipek" natrafili na ciekawe elementy, takie jak stacja meteorologiczna czy podest z lunetą, który umożliwił podziwianie panoramy miasta i okolicznych gór.